EPOCH.2 v1.3.3 Android APK + DATA indir


EPOCH.2 v1.3.3 Android APK + DATA indir

Epoch 2 Android Resim
EPOCH oyununun 2.serisi yayınlandı. İlk sürümün 100binden fazla satılması ve kurgunun devam etmeye müsait olması uzun zamandır oyunu bekletiyordu.
Oyunun 2. serisinde oyun yapısı korunarak geliştirmeler yapılmış. En iyi robot temalı fps oyunlarından biri olan EPOCH.2 3 boyutlu yüksek grafikleri ile android’in alanında en başarılı oyunlarından birisi. Oyun paralı olmasına rağmen sitemizden indirerek hem ücretsiz oynamış olabilirsiniz hemde oyun için para ve kredilere sınırsız sahip olabilirsiniz. İyi eğlenceler

Açıklama

Kıyamet sonrası robot savaşının destansı öyküsü devam ediyor!
EPOCH, korumak için programlandığı insan olan Prenses Amelia’yı bulmak için savaşta yerle bir olmuş bir ülkeyi baştan sona kat etti. Şimdi de, savaş halindeki iki robot ordusu Omegatroniks ve Alphetekk yoluna çıksa da kendisine ulaşmak için çaresizce en son bulduğu ipucuna sarılmak zorunda. Ancak Prensesi bulduğunda EPOCH nasıl bir sürprizle karşılaşacak? Ve Prenses uyandığı dünyada neler bulacak?
AKSİYONU KENDİNİZ DÜZENLEYİN
Karakterinizi dokunmatik ekranlara özel olarak tasarlanmış sezgisel parmak hareketleriyle kontrol edin. Bir saniyeden kısa sürede taktik kararlar verin, hedeflerinizi seçin, gelen ateşten kaçının, özel becerilerinizi kullanın ve karşı önlemler alın!
GİZEMLERİ AÇIĞA ÇIKARIN
İnsanlığın çöküşünün ve son kurtuluş umutlarının hikayesini takip ederken, Prenses hakkındaki gerçekleri ve dünyanın geleceği için gerçek anlamını öğrenin. Peki EPOCH’un her ne pahasına olursa olsun durdurulması gerektiği iddiasıyla ortaya çıkan da kim?
GÜZEL ANCAK ISSIZ BİR DÜNYA
Kıyamet sonrası ortamında yeni bölgeleri keşfedin: Gizemli şekilde suyu çekilmiş limanların çöl gibi kalmış dipleri, terk edilmiş uzay üslerinin kulak uğuldatan boşluğu ve robot ürünlerini üretmeye devam eden bomboş fabrikalar.
YOK EDİN, YAĞMALAYIN VE GELİŞİN
Sürekli güçlenen dalga dalga robotlarla ve bosslarla arena tarzında savaşın ve kalıntılarından çıkan parçalarla kendinizi geliştirin. Robotunuzu onlarca silah, zırh, takviye ve saatli bomba ile yapılandırın.
YENİ OYNAMA ŞEKİLLERİ
Yeni silahlar, öğeler ve özellikler cephaneliğinizi geliştirerek size uygulayabileceğiniz yeni stratejiler sunacak. Zayıflatıcı El bombalarınızı kuşanın, daha ağır hasar için Hızlı Doldurma riskini alın veya nişancı tüfeğinizle düşman robotunu alnının ortasından vurun. Yeni seviyeler, EPOCH’un savaş, hareket ve kaçınma becerilerini genişletiyor. Yeni oyun modları, elit EPOCH oyuncusuna daha zorlu görevler veriyor.
SÜRÜKLEYİCİ HİKAYE
Prensesin gerisinde kaldığı dünyada aradıklarını bulmasına yardım edin. Her biri bir zamanların görkemli medeniyetini yıkan kıyametten farklı şekillerde etkilenmiş bir dizi karakterin günlükleriyle geçmişe ait parçaları birleştirin.
ÇARPICI AAA GÖRSELLER
Infinity Blade 3’te kullanılmış Unreal Engine 3 ile desteklenen EPOCH.2, en son Android cihazların ileri görsel özelliklerinin sınırlarını zorlayarak çok daha ayrıntılı yeni düşmanlar, tamamen ayrıntıya inilmiş modeller ve mobil ortamın en muhteşem şekilde resmedilmiş insan karakterini sunuyor!

Epoch 2 Android Resim1 Epoch 2 Android Resim2 Epoch 2 Android Resim3

Oyun Adı: EPOCH.2
Kategori: Android APK
Oyun Türü:  FPS
Yayın Tarihi: 03.10.2014
Dil: İngilizce
Boyut: 1,3 MB
Geliştirici Firma: Uppercut Games Pty Ltd
Dosya Türü: .apk

Kurulumu

1. “.APK” kurun
2.”com.uppercut_games.epoch2″ klasörünü “android/obb” içerisine kopyalayın
3. Oyuna girin
Divider
Turbobit
APK + DATA indir
Alternatif Link
APK + DATA indir


EPOCH.2 v1.3.3 Android APK + DATA indir

Hakkında Gökhan Öğütcü

Bu kişi ve kurum tamamen hayal ürünüdür. Hile mile yapmıyoruz arkadaşlara, söylentiler asılsızdır :D
 • gokhanag

  Gökhan kardeş epoch 2 yeni sürümünü atarmısın

 • Numan

  dostum boom beach hileli yüklesene çok lazım

 • Metin

  Para hilesi yok .yükledim ama hilesi görünüyor. Boşu boşuna ugrastim

 • Metin

  Görünmüyor

 • metin

  Neyin hilesi bu başka sayfadan kopyala yapıştır yapmışsın bi bak nedir nedendir bizi kandiriyorsunuz. Hile mile yok.var demişsin. Eternitywarrior3 tede aynı yalanlar ayıp ya. Kim memnun bu ergenden

x

Check Also

Overdrive – Ninja Shadow Revenge 0.6 Android Hile APK indir

Overdrive – Ninja Shadow Revenge 0.6 Android Hile MOD APK indir Overdrive – Ninja Shadow ...

Bullet Force 1.08 Build 104 Android Bomba Hile APK indir

Bullet Force 1.08 Build 104 Android El Bombası Hile MOD APK + DATA indir Oyunda ...