Monster Slayer v1.0.7 Android HP Hile MOD APK indir


Monster Slayer v1.0.7 Android HP Hile MOD APK + DATA indir
Monster Slayer bulmacalarla dolu bir RPG oyunudur. Oyunda siz göreviniz olan bulmacaları çözmeye çalışacaksınız. Bu amaç uğruna ilerlemeye çalışırken karşınıza size engel olmak isteyen düşmanlarınız çıkacaktır. Siz aynı zamanda düşmanlarınızla da mücadele etmek zorundasınız. Bu amaç uğruna ilerleyip görevlerinizi başarılı bir şekilde tamamlayarak oyunda da başarılı bir performans sergileyebilirsiniz. Sizde bu heyecan dolu oyunu oynama istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden oyunu indirip oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Oyun Adı: Monster Slayer
Kategori: Android Oyunlar İndir
Oyun Türü: Bulmaca
Yayın Tarihi: 06.02.2017
Dil: İngilizce
Boyut: 157,02 MB
Geliştirici Firma: TUYOO KOREA
Dosya Türü: .apk

Kurulumu

1.”.APK” cihazınıza kurun
2.”com.tuyookorea.monsterslayer” klasörünü “android/obb” içerisine kopyalayın
3. Oyuna girin
Divider
Turbobit
MOD APK + DATA indir
Alternatif Link
MOD APK + DATA indir

Hakkında Gökhan Öğütcü

Bu kişi ve kurum tamamen hayal ürünüdür. Hile mile yapmıyoruz arkadaşlara, söylentiler asılsızdır :D
 • MURAT

  Slm Gökhan kardeşim Evilbane Kuzgunların Yükselişi adlı oyunun hilesini soracaktım ama acaba bu sene içinde yayınlarmısınız hileyi.Dört gözle merakla bekliyorum ve sitenizi takip ediyorum.Teşekkür ederim saygılar.sadece hp ve damage ölümsüzlük hilesi olsa yeterli.hiç olmassa tüm zindanlardaki ödülleri alırız Gerçekten çok kaliteli ve çok zevkli bir oyun

  • Onu kurcaladım daha önce hocam, hile olmamıştı. Her sürümde deniyorum belli başlı formülleri

   • MURAT

    Çok doğru Gökhan kardeşim öyle bir oyun ki hiçkimse bu oyunun hilesini yapamıyor olmuyor.Oyun editörleri bu oyunu hilecilere karşı çok iyi koruyor ve savunuyor.Çok özel bir kodla hileyi devre dışı bırakıyorlar.Hilesi olmuş olsa özel kodla yapmış oldukları sistemin 3-5 dakika içinde oyunu dedektörle tarıyorlar ve oyunun hilesi bozuluyor.Yardımlarınız için çok teşekkürler iyi akşamlar.

  • MURAT

   Gökhan kardeşim bu Evilbane oyunu hilesi için bir önerim var hileyi şu şekilde yapsanız acaba belki sistem anlamayabilir.Evilbane oyununu açıp girdiğimiz zaman oyunda oyunun başlangıcında çanta menüsü yer alıyor.Çantaya girip orda karakter çıkıyor mesela benim karakter LUKE Karakterin altında değerler var.Bu değerler CAN-SALDIRI ve SAVUNMA dır.Oyuna ilk başladığımızda zaten bu değerler çok düşük.can 970-saldırı 1500 savunma750 gibi.Benim dediğim şey oyuna mod eklemeden hiçbirşey eklemeden sadece CAN-SALDIRI ve SAVUNMA değerlerini değiştirmektir.CAN 2000000-SALDIRI 400000-SAVUNMA 2000000 bu gibi karakterin alt değerlerini değiştirerek bu şekilde oyunu oynayabiliriz.belki sistem bu şekilde oyunu kolay kolay anlayamaz.Saldırıyı fazla yapmayın sadece 400000 olsa yeterli.Acaba sizin görüşünüz nedir.teşekkür ederim.

x

Check Also

Tiny Gladiators 2.0.4 Android Para Hile MOD APK indir

Tiny Gladiators 2.0.4 Android Para Hile MOD APK indir Tiny Gladiators 2.0.4 Android Para Hile ...

Asphalt 8: Airborne 3.2.1b Android Hile MOD APK indir

Asphalt 8: Airborne 3.2.1b Android Hile MOD APK indir Asphalt 8 3.2.1b Son Sürüm Sınırsız ...